Mercedes krāsas kods 744 (gaiša sudraba metālika) ir ļoti populārs un auto ražotājs šo krāsas toni ir plaši izmantojis daudzu gadu garumā plašā modeļu klāstā. Orģinālais kods ir 744, un tas ir vienīgais pēc kā identificē šo krāsas toni. Burtam H šajā gadījumā nav nekādas nozīmes, jo to var būt pievienojis piem. kāds no remonta krāsu ražotājiem kā savu iekšējo indeksu, vai krāsu jaucējs kolorists veikalā. Cita lieta ir minētā krāsas koda toņa nianses (vai t.s. varianti), kad kodam 744 ir nelielas nobīdes no sākotnējā etalona. Šādas nobīdes no sākotnējā krāsas koda rodas gadu garumā auto ražotājam mainot krāsu piegādātājus krāsošanas līnijām, vai starp dažādām rūpnīcām viena koncerna ietvaros atsevišķās valstīs vai dažādos kontinentos. Jo krāsu kods ir bijis vairāk populārs vai ilgāk apritē, šādu variāciju ir attiecīgi vairāk. Autokrāsu ražotāji seko līdz šīm toņu izmaiņām un izlaiž attiecīgi piekoriģētas krāsu receptes un paraugus. Mūsu rīcībā 744 krāsas kodam ir 8 šādas variācijas ar citiem papildus apzīmējumiem (indeksiem).Konkrētajā gadījumā mēs varam strādāt tikai ar tām krāsas toņa variācijām, kuras ir izdevis auto remonta krāsu ražotājs un nomarķējis ar papildus indeksiem, kura produkciju mēs pārstāvam. Klients šajā gadījumā fokosējās uz sev zināmo indeksu H, taču lai piemeklētu atbilstošāko krāsas toni mums bija jāizmanto pieejamie varianti no krāsu paraugu kataloga veikalā. Diemžēl, sakritības pēc tieši šajā laikā lija stiprs lietus, un uz slapjas mašīnas mēs krāsu paraugu katalogu salīdzināšanai nevaram izmantot (ar klienta atnestu krāsotu detaļu vai fragmentu strādājam neatkarīgi no laika apstākļiem). Žēl par klienta neapmierinātību ar mūsu piedāvāto apkalpošanu šajā gadījumā. Pircējam ir tiesības uz savu viedokli, taču domāju, ka šajā gadījumā bija vērts ieklausīties speciālista teiktajā un uzticēties, ļaujot piemeklēt atbilstošos apstākļos krāsas toņa niansi, nevis ieciklēties uz burtu H pie krāsas koda, kuram tiešām nebija nekādas nozīmes šajā gadījumā (un domāju arī jebkurā citā krāsu veikalā). Ar cieņu, Armands autokrasas.lv [atbildot uz Aivja atsauksmi]

Labdien, vai ar VICROM Mirror glaze ir iespejams atjaunot lukturu reflektorus?
Ja iespejams tad cik izmaksā pilns kompotentu komplekts gruntis lakas utt. ievērojot razotāja tehnoloģiju, lai rezultāts būtu kvalitatīvs. Viesturs

03.16.2016 Viesturs [1695]
Labdien.
 
Diemžēl par reflektoru atjaunošanu mums nav pilnas informācijas- pagaidām ir krāsoti spoguļi, dekoratīvās uzlikas. Nav sanācis izcils hroma, spoguļa efekts- veidojās drusku dūmaka.
Tehniskā informācija.
1. Gruntēšana pēc vajadzības.
2. Klāj melnu spīdīgu akrila krāsu, pilnībā nožāve- jo gludāk būs, jo labāks gala rezultāts.
3. Klāj MIPA Vicrom Mirror 2-3 plānas kārtas ar starpžāvēšanu, izmantojot mini krāsošanas pistoli ar ieteicamo dīzi 0.8mm, nožāvē.
4. Klāj vienu kārtu MIPA WBS caurspīdīgu starpslāni virsmu neitralizēšanai, nožāvē (ilgāks laiks, jo materiāls ir uz ūdens bāzes).
5. Klāj 2K akrila laku 2-3 kārtas, ievērojot lakas specifikāciju.
Cenas.
1. Grunts- pēc vajadzības: plastmasas- 3.00 Eur/ 100ml, pildošā- 2.60 Eur/ 100ml;
2. 2K akrila melna krāsa- 8.40 Eur/ 100ml kmpl.;
3. MIPA Vicrom Mirror- 9.50 Eur/ 100ml;
4. MIPA WBS caurspīdīgs starpslānis- 4.50 Eur/ 100ml;
5. 2K OmniLine HS laka- 3.20 Eur/ 100ml.
 
p.s. Nianse no manas puses- vai kopējais "pīrāgs" nebūs par biezu UN vai gaismas stars gala rezultātā būs pareizs?


Zigmārs
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem