sveiki, kādu ieteiktu krāsu pistoli iesācejam, krasot metalikas krāsu, kādu dīzi un kādās cenās??

03.10.2014 kristaps [1511]
Izvēloties krāsošanas pistoli jāpievērš uzmanība sekojošām niansēm:
 
1) dīzes izmērs - ja pamatā strādāsiet ar metālikas bāzes krāsām -dīze 1.3 mm.; ja vairāk izmantosiet 2K akrilkrāsas un lakas 1.4 mm, ja viena pistole abos gadījumos , tad 1.4 mm. Gruntēšanai 1.7 -1.8 mm.
 
2) mājas darbnīcas apstākļos ja nav laba ventilācija (gaisa plūsma) labākas būs LVLP vai HVLP sistēmas pistoles, jo tām ir koncentrētāks krāsas kūlis, un pie krāsošanas mazāk saceļ putekļus telpā. (vai tam ir būtiska nozīme)
 
3) darba intensitāte un atvēlētais budžets krāsošanas pistolei (piem. līdz EUR 50, līdz EUR 130, līdz EUR 400). Jo augstāka cena, jo instruments ir kvalitatīvāks, precīzāks , ar ilgāku kalpošanas laiku, tam ir iespējams mainīt rezerves daļas u.t.t) Ja jānokrāso dažas detaļas gada vai divu laikā, iespējams ka neatmaksājas ieguldīt dārgā instrumentā, piemērotāks ir "budžeta" klases instruments, vai arī ir iespējams krāsošanas pistoli iznomāt konkrētam darbam.
 
4) kompresora saspiestā gaisa ražība Ltr./ min, un resīvera (balona) tilpums - skat uz kompresora vai instrukcijā.
 
Vairāk informācijas par mūsu piedāvāto krāsošanas pistoļu sortimentu un to specifikācijām - autokrasas.lv sadaļā KRĀSOŠANAS PISTOLES


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem