Kapec shim letajam modelim raziba ir 48 ltr/min bet otram piedavatajam mini kompresoram 16 ltr/min.

05.23.2012 Janis [1990]
Pārbaudīju datus ražotāja mājas lapā - tiešām tā ir, lētākajam modelim gaisa ražība ir 48 ltr/min, dārgākajam 16 Ltr/ min. Abi tiek pozicionēti kā aerogrāfu kompresori. Dārgākajam modelim ir komplektā spiediena manometrs ar filtru, automātiska izslēgšanās. Lētākajam modelim tā visa nav, tas darbojas pastāvīgi ieslēgts.

Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Kaspars
21:54 - 05.25.2011
Sveiki,cik lielam jābūt gaisa resīveram un cik litrus min jāražo kompr, lai varētu labi krāsot.un kādu pistoli ieteiktu.
Armands » Kaspars
Ja pieņem, ka pie kompresora vienlaicīgi tiks pieslēgts tikai viens instruments (piem. krāsošanas pistole), tad nepieciešamos kompresora parametrus var izrēķināt sareizinot instrumenta gaisa patēriņu (skat. tehn. datus) ar koeficentu 1.3 -1.5. Resīvera lielums parasti ir pakārtots kompresora ražībai un rūpnieciski komplektētiem agregātiem tie jau ir salāgoti. Uz šo brīdi jaunākās  krāsošanas pistoles sistēmas ir LVLP (Low Volume Low Presure), kas nozīmē, ka tās patērē salīdzinoši maz saspiesto gaisu un strādā pie zemiem spiedieniem. Kā piemēru varu minēt ļoti kvalitatīvu instrumentu ar teicamu sniegumu par pieņemamu cenu STAR EVO T -4000 vai STAR SLV-4000.
Vidēja amatieru līmenī kompresora parametri šīm pistolēm būtu nepieciešami -ražība ~320 Ltr/min, resīvers ~100 Ltr, lai varētu kvalitatīvi uzklāt metālikas bāzes krāsas, 2K akrilkrāsas un lakas.
Vairāk informācijas par kompresoru sortimentu un parametriem ottensten.lv vai fonons.lv
Izmantojiet mūsu mājas lapas iespēju "Google pielāgotā meklēšana" ievadot atslēgas vārdu -kompresoru ražība tiks atvērtas sadaļas  un foruma diskusijas par šo tēmu.

Jautāt autokrāsu ekspertiem