sveiki gribeju zinat kads ir starpžavēšanas laiks starp grunts/grunts/krasa/krasa/laka/laka kartam. grunts prcizi nepateikšu oranža iepakojuma , soll 1k krasa , izlejama laka viss pirkts pie jums. un vai starp grunts kartam javeic matešana cik zinu starp lakas un krasas kartam ir tikai jatauko

04.15.2012 Kaspars [1287]
Grunts RELOCRYL 4+1, starpžāvēšanas laiks starp kārtām ir 15 minūtes. Starp grunts uzklāšanas kārtām (2-3) nav jāveic nekādas darbības, pēc nocietēšanas t.i.3-5 stundas (atkarībā no uzklātās kārtas biezuma) grunti slīpē ar P600 -P800 ūdenszizturīgo slīppapīru.
1K bāzes krāsai (metālikai) starpžāvēšanas laiks starp kārtām ir 5-10 min. (kamēr krāsa pilnībā vienmērīgi nomatējusies). Starp bāzes krāsas kārtām un pirms lakas uzklāšanas neveic nekādas darbības, izņemot (ja nepieciešams) noņem "putekļus" ar speciālu lipīgu salveti (tack rag).Visi žāvēšanas laiki norādīti pie temp. 20C un labas gaisa apmaiņas intensitātes!
Attaukošanu veic pie remonta virsmas pirmapstrādes, pirms grunts uzklāšanas , pēc grunts slīpēšanas un pirms krāsas uzklāšanas.
Matēšanu veic uz vecā krāsaojuma (vai lakojuma), ja tam paredzēts uzklāt citu nākošo pārklājumu bez papildus virsmas izlīdzināšanas (špaktelēšanas un gruntēšanas)


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem