Sveiki, tatad problema sekojosha.
Esmu noslīpēijis rollera plastmasus dažās vietās līdz plastmasam ,dažās tikai nomatēta krāsa, jo pa virsu ir špaktelēts un nevar noslīpēt lidz palstikai. Pūšot grunti (aerosolā) tās vietas kur plastma

11.17.2011 Rudolfs [1297]
Iemesls ir grunts sastāvā esošais šķīdinātājs, kas reaģē ar tīru plastmasu. Bojātās vietas jāpārslīpē un jāuzklāj izolējošais starpslānis, no gruntsmateriā, kas nesatur agresīvus šķīdinātājus. Tas var būt izsmidzināmā špaktele, grunts uz ūdens bāzes vai epoksīdu grunts - plānās un "sausās" kārtās. Pēc tam var turpināt ar aizpildošo grunti, cenšoties materiālu neuzklāt ļoti biezās un slapjās kārtās.. Uzklāt krāsu materiālus ar pistoli ir ekonomiskāk un kvalitatīvāk.


Armandss
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

maris
09:57 - 08.30.2011
sveki.nogruntejot,pec laika pacel auksa grunti.gruntets tika moto pastmasas detalas ar akrila 2k grunti.ar ko gruntet tiesi moto plastmasas un krasot?


Paldies! Maris.
Armands » maris
Iemesls tam, ka uzcēlušās vietas , kur bijusi tīra plastmasa visdrīzāk ir grunts šķīdinātāja graujoša iedarbība uzdetaļas  virsmu. Acīmredzot konkrētā plastmasas virsma (īpaši motorolleru detaļas) ir jūtīga pret šķīdinātāju, un tā pirms gruntēšanas ar 2K grunti ir jāizolē (jāuzklāj starpslānis). To var izdarīt ar materiāliem, kuri nesatur agresīvus šķīdinātājus - piem. izsmidzināmā špaktele (špricšpaktele) vai epoksīdu grunts, kas uzklāti vairākās kārtās ar pagarinātiem starpžāvēšanas laikiem.
Šo defektu var novērst noslīpējot bojājumus līdz satbilai (līdzenai) virsma, tad uzklājot izolatoru un noslīpējot, var tālāk turpināt ar pildošo grunti un krāsu.

Jautāt autokrāsu ekspertiem