Sveiki! 1. Vēlos pārkrāsot auto spārnu.Jautājums par virsmas sagatavošanu pēc nošpaktelēšanas, respektīvi pirms krāsošanas.(krāsa ir metālika ar laku) Vai nepieciešams gruntēt visu spārnu vai tikai špaktelētās vietas? Ja nav jāgrunt

05.13.2011 Valts [1791]
Virsbūves spārns nav tā lielākā auto detaļa, tapēc ja špaktelētas  vairākas atsevišķas vietas vai vairāk par 1/3, es ieteiktu gruntēt visu detaļu. Šādi Jūs izvairīsieties no iespējamo "salu" veidošanos krāsojumā, kas iezīmē robežas starp gruntējumu un veco krāsojumu.
Gruntētās vietas (izlīdzinošā grunts - fillers) pirms metālikas uzklāšanai nobeigumā slīpē ar P1000 ūdens vai P400 "pa sauso", veco krāsojumu (laku) nomatē ar Mirlon pelēko abrazīvu un matēšanas pastu vai P1200 ūdens papīru, rūpīgi nožāvē un attauko.
Lukturu dekoratīvajai pulēšanai var izmantot Radex pulēšanas sistēmu, sākot ar abrazīvo pastu RDX-1. Ja ir dziļas švīkas, tad sāk slīpēšanu ar sausajiem slīpdiskiem P400> P500, pēc tam ar ūdensizturīgo P1000, tad sauso disku P1500, pēc tam 3M Trizact disks 3000 ar ūdeni, nobeigumā Radex pulēšanas sistēma , sākot ar RDX-1.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Salvis
20:09 - 04.05.2018
Vēlējos uzzināt, vai no pieejamajām dotajā mājaslapā pulēšanas pastām, kā piemēram, RDX-10 / RDX-23 / RDX-3 ir iespējams pulēt lukturus? Ja nē, tad kādu pastu un ripu Jūs ieteiktu?
Armands » Salvis

Lukturu polikarbonāta bojājumu labošanai mūsu sortimentā Ir komplekts  Presto acrylic scratch remover (foto skat. E-pasta pielikumā), cena EUR 9.50.

Informācija par produktu ražotāja mājaslapā https://www.motipdupli.com/en/INT/products/presto/special-products/ipg-1618.html

 Ar Radex pastām arī var atsvaidzināt lukturu vizuālo izskatu, atkarībā no skrāpējuma dziļuma piemērojot attiecīgas graudainības pastu, vai pat iesākumā slīppapīru.

Kā variants, ja ar pastām nevar panākt rezultātu, ir noslīpēt uz lukturiem esošo aizsargplēvi, un pārlakot ar speciālu lukturu laku, info skat. http://autokrasas.lv/?p=art&art=733

Juris
13:26 - 03.02.2014
Sveiki, pastāv iespēja izpulēt auto lukturu priekšējos stiklus(tiešām stiklu nevis plastmasu) ? Ja jā, tad kā?
Armands » Juris
Mūsu sortimentā nav speciālu materiālu lukturu pulēšanai. Polikarbonātam izmanto tradicionālās krāsojuma pulēšanas pastas un smalkus abrazīvus. Par stiklu nav pieredzes. Pameklējiet Youtube - tur noteikti ir informācija par lukturu stiklu pulēšanu!

Jautāt autokrāsu ekspertiem