sveiki! veelejos uzzinaat par to,kaada starpiiba kraasojuma kvalitaatee vareetu buut starp pistoli,cenaa ap 50Ls un pistoli cenaa ap 20[ja pienjem ka diizes ir vienaadas,un spiediens pie kaada jakraaso-arii..]. kaa tieshi var atskjirties kraasojums?

o

03.05.2008 einars_m [2155]
Galvenā atšķirība starp dažādu cenu kategoriju krāsošanas pistolēm ir izsmidzinātāja galvā - cik daudz un kā izvietoti urbumi gaisa strūklas padevei, kas ar saspiestu gaisu novirza krāsaskūli vienmērīga ovāla formā, pistoles detaļu izgatavošanas precizitāte, apstrādes kvalitāte un izmantotie materiāli. Lētākie modeļi ir augspiediena tipa, dārgākie- augstspiediena vai HVLP (informāciju par pistoles tipiem skat . iepriekšējos jautājumos zemāk.).
Krāsojuma kvaliti tas var ietekmēt kā mākoņainu plankumu un joslu veidošanās metāliskajās krāsās un notecējumi uzklājot nemetālikas vai laku.
Krāsošanas pilstoles vienkāršu kvalitātes testu var veikt turot nekustīgi krāsošanas pistoli 15-20cm attālumā  un izpūšot tīru šķīdinātāju uz veritkālas virsmas piestiprināta apklāšanas papīra. Šķīdinātāja (vai arī jebkura krāsu materiāla) atstātajam zīmējumam uz papīra jāatstāj vienmērīga ovāla forma ar asiem galiem. Ja veidojas 8 -nieka formas zīmējums tad ir vai nu pa augstu spiediens krāsošanas pistolē vai arī pārāk maza izsmidzināmā materiāla viskozitāte. Citu neregulāru formu zīmējums norāda uz aizsērējušiem gaisa caurumiem vai dīzes/ adatas izdilums vai blīvējuma nepietiekamība.
Strādājot ikdienā ar krāsošanas pistoli ir nozīmīga arī tās ilgmūžība. Lētākajiem modeļiem tā ir ievērojami mazāka kā piemēram IWATA http://www.autokrasas.lv/images//IMAGES%20PDF/Iwata%20W400%20WB.pdf
 
Armands
AUTOKRASASatbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem