YouTube video- krāsojuma remonts caurrūsējušai detaļai "mājas" apstākļos

07.16.2024 [1]
Nepieciešamie materiāli: stiklšķiedras remonta komplekts (PE sveķi, stikšķiedras audums vai šķiedras); PE špakteļmassa, Slīppapīrs (sausais P80,P150, P240, ūdensizturīgais P800), silikonu attaukotājs; grunts un krāsa aerosolā.
Vispirms ar drāšu birsti vai slīppapīru noņem rūsu līdz tīram metālam (cik iespējams), pēc tam sajauc sveķus ar šķiedru vai audumu un uzklāj uz no detaļas iekšpuses, aizpildot caurumus.
Nocietējušus sveķus noslīpē ar P80, attauko virsmu un uzklāj PE špakteli. Pēc špakteles nocietēšanas slīpē ar P80, P150, P240 (ja nepieciešams špakteles uzklāšanu atkārto). Špaktelēto virsmu attauko un uzklāj grunti vairākās kārtās ar intervālu 5 min. Grunti slīpē ar ūdenī izmērcētu P800 slīppapīru, nožāvē , attauko un uzklāj krāsu vairākās kārtās, līdz bojājuma vieta ir pilnībā nosegta. Pulēšanu ieteicams veikt ne ātrāk kā pēc 14 dienām.
Apakaļ
Armands
05:19 - 03.01.2014
Sveiki ir tada lietinja ka sparnam ir nelieli 2 cauruminji izrusejusi pec video sapratu ka gribu pameginat aistasit pec metodes ka ir video. varbut ir kadi ieteikumi ka labak to varetu es izdarit pats. Un ar kadiem matrealiem kada seciba. Un aptuvenas izmaksas....Paldies...
Armands » Armands
Šim nolūkam noder PE sveķu un stiklšķiedras auduma remonta komplekts SOLL REP, cena EUR 5.70.
Bojāto vietu spārnā no iekšpuses pēc iespējas noslīpē līdz tīram metālam un attauko. Sajauc sveķus ar cietinātāju, uzklāj uz remonta zonas. Tad piesūcina ar sveķiem audumu un uzliek nepieciešamajā daudzumā, nobeigumā sveķus pārklāja arī "ielāpam" un remonta zonai.
Kad sveķi nocietējuši, no spārna ārpuses noslīpē remota zonu un sagatavo virsmu špakteles uzklāšanai. Pēc špakteles slīpēšanas un gruntēšanas virsmu var pārkrāsot.
Slīppapīrs 1 metrs - EUR 0.70, PE špaktele 250 gr. EUR 2.40, grunts aerosolā EUR 5.90, krāsa aerosolā EUR 8.50

Jautāt autokrāsu ekspertiem