Piekrāso pats

09.25.2023 [0]
Šajā nodaļā ir apkopota informācija par materiāliem un remonta shēmu vienkāršam virsbūves krāsojuma defektu remontam, ko varat veikt patstāvīgi mājas (garāžas) apstākļos bez speciālizēta aprīkojuma, ar materiāliem aerosolā.

Piekrāsošana ar aerosola krāsām galvenokārt piemērota nelielām detaļām (piem. sopguļu korpusi, moldingi, restes), vai daļējai detaļu piekrāsošanai (sliekšņi, arkas, bamperi, spoileri, spārnu, durvju bagažnieka vāku apakšas). Nav piemērota piekrāsošanai ar "plankumu" uz labi redzamām detaļām kā motora pārsegs, durvis, spārni, jumsts, bagažnieka vāks, it sevišķi metālikas krāsu gadījumā.

Strādājot ar krāsu materiāliem aerosolā jāņem vērā, ka uzklāšanas temperatūra pašam produktam, virsmai un telpai ir jābūt robežās no 15 -25 C, relatīvajam gaisa mitrumam ne vairāk kā 65%, pietiekamai ventilācijai un norobežojumam no tiešiem saules stariem. Tāpat nedrīkst aizmirst par personīgās aizsardzības līdzekļiem - slīpēšanas putekļi, šķīdinātāju izgarojumi ieelpojot un saskarsmē ar ādu var izraisīt veselībs problēmas.

Instrukcija par aerosolu pielietošanu remonta krāsojumiem

Ekrāna kreisajā stūri informācija ir sadalīta apakšnodaļās.


Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem