05.20.2024 [0]
Vēlaties patstāvīgi veikt krāsojuma / lakojuma pulēšanu savai automašīnai, busiņam vai laivai - aizmirstiet par dienām ilgu procesu pulējot ar rokām vai tam nepiemērotiem instrumentiem (uzbjmašīnu,  fleksi u.t.t) - iznomājiet parocīgu elektrisko pulēšanas mašīnu  par EUR 7.00 dienā. Pulēšana atkarībā no krāsojuma stāvokļa var būt t.s "atsveidzinošā", pamatpulēšana vai dziļā pulēšana. Katram no šiem pulēšanas veidiem ir piemērotas dažāda veida pulēšanas pastas, pulēšanas  ripas, nepieciešamības gadījumā smalkie abrazīvie materiāli un attaukotājs. Pulēšanas mašīna tiek iznomāta bez pulēšanas ripām!

Vairāk informācijas par pulēšanas mašīnu, pulēšanas pastām un ripām skat.sadaļā Pulēšanas pastas, aplikatori, pulēšana mašīnas

Nomas cena EUR 7.00 (par 1 dienu)

Informācija par nomu!
Lai iznomātu ierīci nepieciešams iemaksāt autokrasas.lv krāsu veikalā drošības naudas depozītu EUR 78.00 apmērā, un apmaksāt nomas maksu par pirmo dienu - EUR 7.00,

Atdodot atpakaļ iznomātājam iekārtu darba kārtībā, atbilstošā komplektācijā un vizuālā stāvoklī kāda tā bija uz nomas sākuma brīdi, drošības naudas depozīts tiek pilnībā atgriezts.
Iznomājot iekārtu autokrasas.lv veikalā sestdienās līdz plkst. 14.00 un atgriežot to nākošas nedēļas pirmdienā līdz plkst. 14.00, tiek skaitīta kā viena nomas diena.
Cena, ar PVN: EUR 7 (LVL 4.92) Add to cart